KONST / Litografier / Färglitografi 7954214
nr 795 4214
Färglitografi
signerad, "Prima Donna", 92/160, motivets mått: 36 x 32
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 december 2012
kl 17:36:25
27/11 11:09:01
100 kr
2/12 16:02:16